Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Zabezpečovací, kamerové, GPS a síťové techniky

+420 518 121 110
+420 775 235 577
logo

Výjezdová jednotka

Primární činností výjezdové skupiny je okamžitá reakce na přijaté oznámení z pultu centralizované ochrany o poplachovém stavu v střeženém objektu. Na místě samém provede výjezdová skupina kvalifikovaný zásah (zjištění příčiny poplachu, kontrola objektu, popř. zajištění pachatele trestné činnosti ve spolupráci s PČR).

O výsledku zásahu je klient informován předem sjednaným způsobem.

Výjezdová skupina je podpůrným prostředkem pro služby fyzické ostrahy a pro převoz peněz a cenin.

Pult centralizované ochrany (PCO)

Nabízíme dálkovou ostrahu objektu prostřednictvím elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), s napojením na pult centralizované ochrany (PCO) - střežení 24 hodin denně. Na tento pult centralizované ochrany jsou přenášeny informace ze střežených budov, kdy při detekci poplachu vysíláme výjezdovou skupinu k střeženému objektu, a kontaktujeme jeho majitele, popřípadě Policii ČR.

Pult centralizované ochrany (PCO) se zásahem výjezdové skupiny pro byty, rodinné domy, obchody, administrativní a výrobní prostory využívá sofistikovaných systémů, které jsou nejmodernějším řešením svého druhu na českém trhu. Služby pultu centralizované ochrany pro Vaši firmu rádi zajistíme po celé ČR. Související služby k PCO:

  • Zajišťujeme monitoring vzdálených objektů prostřednictvím kamerových systémů, s možností náhledu ze strany zákazníka. Tyto systémy samozřejmě instalujeme a následně také spravujeme, včetně anylýzy pořízených záznamů.
  • Činnost výjezdových skupin může být využívána i pro patrolování objektů a jejich ostrahu, krátkodobé posílení fyzické ostrahy objektů při řešení nepředvídaných a incidentních bezpečnostních situací