Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Zabezpečovací, kamerové, GPS a síťové techniky

+420 518 121 110
+420 775 235 577
logo

Domácí tísňové volání

 

Jdeme tak daleko, jak nás vaše potřeby dovedou

Telecare je vzdálená péče o starší a důchodce v rámci jejich vlastních čtyř stěn. S rostoucím počtem starších lidí v naší společnosti bude tato forma zdravotní péče stále důležitější.

Naše komplexní řada produktů umožňuje NEAT pečovat o lidi v různých situacích a sektorech. V rámci našich přizpůsobených balíčků nabízíme našim zákazníkům služby od klasických služeb péče o telefon po řešení s doplňkovým modulem s doplňky rádiového vysílače až po specifické znalosti a odborné znalosti softwarového řešení.

 

Nový a pokročilý digitální Carephone 

Vždy připojeno, aktualizováno a bezpečné

Nový nejmodernější systém péče o tělo vyvinutý společností Neat. Byl inteligentně navržen end-to-end se záměrem umožnit poskytovatelům služeb nabízet péči nejvyšší kvality. Jedná se o zcela nový digitální koncept, který posune telecare o krok dále. Design interiéru a exteriéru společnosti NOVO má za cíl optimalizovat všechny jeho funkce a nabídnout výhody, které zbytek péče o telefon na trhu nedokáže poskytnout. S Novo se konektivita, pocit pohodlí a bezpečí spojily se skvělým moderním designem, který se hodí do každého bydlení a bytového prostředí.

 

Přenosný rádiový vysílač

SMILE je určen k použití v domácnostech, aby poskytl pocit bezpečí s možností spustit poplach v případě nouze. SMILE pošle poplach například NOVO, našemu novému a pokročilému digitálnímu Carephone. Poplach se spustí lehkým dotykem na červeném tlačítku poplachu. Úspěšný příjem alarmu je potvrzen zelenou LED. Pokud toto potvrzení systému není aktivní, alarm se automaticky odešle znovu. SMILE se pohodlně nosí s náramkem a náhrdelníkem. SMILE se samozřejmě snadno používá a díky své kompaktní velikosti nabízí nejlepší možné pohodlí při nošení.

 

Stručný přehled charakteristik a funkcí