Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Zabezpečovací, kamerové, GPS a síťové techniky

+420 518 121 110
+420 775 235 577
logo

Ostraha firem a domácností

Řešíte zabezpečovací systém bytu, domu, garáže, sklepa, chaty nebo bytového objektu? Pomůžeme vám. Zajistíme vám kompletní realizaci od návrhu až po montáž. Garantujeme dlouhodobý servis a záruční opravy do 24 hodin. Využijte bezplatnou konzultaci.

Zabezpečení domu

Poskytujeme kompletní ochranu rodinných domů za pomoci špičkových systémů od prověřených dodavatelů. Systémy vás upozorní nejen na vniknutí cizí osoby, ale také detekují požár, únik vody a plynu. Kombinujeme také elektronické zabezpečovací systémy s fyzickou ostrahou.

Pult centralizované ochrany (PCO)

Nabízíme dálkovou ostrahu objektu prostřednictvím elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), s napojením na pult centralizované ochrany (PCO) - střežení 24 hodin denně. Na tento pult centralizované ochrany jsou přenášeny informace ze střežených budov, kdy při detekci poplachu vysíláme výjezdovou skupinu k střeženému objektu, a kontaktujeme jeho majitele, popřípadě Policii ČR.

Pult centralizované ochrany (PCO) se zásahem výjezdové skupiny pro byty, rodinné domy, obchody, administrativní a výrobní prostory využívá sofistikovaných systémů, které jsou nejmodernějším řešením svého druhu na českém trhu. Služby pultu centralizované ochrany pro Vaši firmu rádi zajistíme po celé ČR. Související služby k PCO:

  • Zajišťujeme monitoring vzdálených objektů prostřednictvím kamerových systémů, s možností náhledu ze strany zákazníka. Tyto systémy samozřejmě instalujeme a následně také spravujeme, včetně anylýzy pořízených záznamů.
  • Činnost výjezdových skupin může být využívána i pro patrolování objektů a jejich ostrahu, krátkodobé posílení fyzické ostrahy objektů při řešení nepředvídaných a incidentních bezpečnostních situací

Taktické cvičení zaměstnanců

Nikola Sedláčková
Petr Sedláček